Kredyty dla firm

Chcesz rozwijać swoją działalność i osiągnąć większe zyski? Nie ma problemu, kredyt firmowy Ci to umożliwi. Jest wiele możliwości wsparcia, wystarczy tylko wybrać odpowiednie rozwiązanie.

  • kredyt na start
  • kredyt obrotowy
  • kredyt inwestycyjny
  • kredyt na zakup nieruchomości
  • leasing maszyn, urządzeń i środków transportu
 
  • Kredyt na start

Często spotykam się z osobami, które mają ciekawe pomysły na biznes, lecz niestety mają problem z finansowaniem. Jednocześnie banki są dość ostrożne w udzielaniu „kredytów na start”, wymagają zabezpieczeń w postaci nieruchomości, poręczycieli itd. Nie zawsze jest możliwe spełnienie warunków stawianych przez banki, często jest to utrudnione. Nie zawsze trzeba jednak szukać kredytów stricte „na start”, można zdobyć finansowanie z banku, ale w innej, bardziej dostępnej formie. Obecnie na rynku istnieje wiele banków, które chcą udzielać kredytów firmom, co ciekawe takich banków jest więcej niż tych, które udzielają kredytów hipotecznych. Wybór jest zatem duży, należy tylko znaleźć odpowiednie rozwiązanie, odpowiednią ofertę, która spełni twoje oczekiwania. Zadzwoń, porozmawiamy, zobaczymy jak Ci mogę pomóc.

  • Kredyt obrotowy

Bardzo popularna forma wspierania płynności finansowej. Kredyt obrotowy to taka firmowa karta kredytowa. Banki chętnie udzielają kredytów w takiej formie, lecz zazwyczaj jest to uzależnione od osiąganych przychodów. Każdy bank ma jednak inne procedury i inaczej patrzy na Twoje finanse. Warto zatem porównać oferty kilku banków, co ważne, można też uniezależnić się od jednego banku i korzystać z wielu linii kredytowych. Nie zawsze też bank, w którym masz konto jest najtańszy. Pamiętaj, że oferty banków stale się zmieniają, pojawiają się promocje i nowe możliwości. Zawsze zatem warto sprawdzić, porównać co i gdzie można otrzymać, chętnie Ci w tym pomogę.

  • Kredyt inwestycyjny

Chcesz rozwijać swoją firmę? Chcesz kupić nieruchomość, zbudować nową siedzibę, halę lub magazyn? Banki mogą skredytować wszystko co związane z Twoją działalnością. Mądrze zainwestowane pieniądze z kredytu inwestycyjnego umożliwią Ci rozwój firmy, popchną Cię do przodu i pozwolą zwiększyć zyski z Twojego biznesu. Wystarczy, że określisz swoje cele i potrzeby, że wyznaczysz kierunki które Cię interesują, a znajdę rozwiązanie finansowe, które Ci to umożliwi.

  • Leasing

Leasing to bardzo popularny sposób finansowania zakupów na firmę, a w dodatku jedna z najtańszych form. Dobry leasing może kosztować Cię nawet poniżej 3% w skali roku, wszystko zależy m.in. od poziomu wkładu własnego, czasu trwania leasingu oraz od tego co chcesz wziąć w leasing. Obecnie na rynku funkcjonuje wiele leasingodawców, którzy chętnie udzielą Ci leasingu na:

– sprzęt komputerowy, wyposażenie biura czy pracowni
– maszyny i urządzenia produkcyjne
– pojazdy, auta osobowe i ciężarowe, maszyny rolnicze i specjalistyczne
– nieruchomości i wiele innych

Potrzebujesz leasingu, zadzwoń, zbadamy twoje możliwości, sprawdzimy dostępne oferty i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.